Usługi naprawa regulacja okien, drzwi i rolet, Napędy do rolet, Inteligentny dom Mobilus kontakt serwis okien, kontakt naprawa okien, kontakt pogotowie okienne, telefon do serwisu okien

Kontakt do firmy:  Usługi naprawa regulacja okien, drzwi i rolet.

KONTAKT +48 690 039 898

lub zgłoś serwis przez formularz kontaktowy

Twoje dane osobowe są bezpieczne RODO.
Podanie danych osobowych przez sms, e-mail lub przez telefon, korzystanie z formularza kontaktowego na stronie www (podanie danych i wysłanie), oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie opisanym poniżej. Państwa dane są administrowane, przechowywane i przetwarzane przez firmę FB Concept z siedzibą w 62-002 Suchy Las, ul. Szkółkarska 92, wyłącznie w celu skutecznej, prawidłowej realizacji Państwa obsługi, kontaktu, zamówień, skutecznej informacji udzielanej Państwu o zamówieniu i toku jego realizacji, obsługi przez księgowość, obsługi marketingu, logistyki i statystyk. Dostęp do Państwa danych mają również Organy Administracji Państwowej. Na podstawie obowiązującego prawa, gwarantujemy Państwu prawo do dostępu do danych, do uzyskania ich kopii, prawo do ich sprostowania, prawo do żądania ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, a także prawo do wniesienia skargi. Informujemy Państwa, że nie przekazujemy i nie sprzedajemy Państwa danych podmiotom trzecim, z wyłączeniem przekazywania, jak wyżej. 
Polityka Prywatności

Formularz kontaktowy


NAPRAWA OKIEN POZNAŃ, NAPRAWA ROLET POZNAŃ, SERWIS OKIEN POZNAŃ, SERWIS ROLET POZNAŃ, SILNIKI STEROWANIA POZNAŃ

Zapraszamy do kompleksowej usługi regulacji, konserwacji i naprawy okien pcv i rolet, oraz zakupu pokrewnego asortymentu. Wiadomość można wysłać przez e-mail, za pomocą formularza poniżej lub wysyłając sms, ewentulnie korzystając z podanego nr telefonicznego. W treści można opisać, jaki macie Państwo problem z oknem, roletą lub jaki jest cel zamówienia serwisu. Można równeż na adres e-mail wysłać załącznik ze zdjęciem wadliwego elementu. Może to mieć wpływ na przyspieszenie zdiagnozowania problemu ze stolarką i realizacji samego serwisu. Prosimy pamiętać o dodaniu prawidłowego nr telefonu. Wszystkie dostępne u nas produkty, części do okien i rolet, napędy i sterowania rolet oraz akcesoria są wysokiej jakości i pochodzą od renomowantych dostawców.

Już teraz zadbaj o swoje okna i rolety! Umów się na przegląd okien!

Prawie każde okno lub roletę można naprawić!  

Znajdź nas na Facebooku